08507240427 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 724 04 27 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)7240427 nolu hat en son  4.4.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 161 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 98 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • 23 gün önce

  ŞİMDİ İŞ BANKASINI ARADIM, 0850 724 0427!DEN ARADILAR DEİM, İŞ BANKASININ GÜVENLİK BİRİMİNİN NUMARASI OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. ARAYAN NUMARANIN DOLANDIRICI OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMÜŞTÜM AMA DEĞİLMİŞ.

 • 49 gün önce

  Arkadaşlar burdaki hırsız severlerin yorumlarına aldanmayın bu numara dolandırıcı iş bankasının numarası 724 0724

 • 44 gün önce

  Katıksız ve beyinsiz bir malsın

 • 3 ay önce

  Numara sahte diyen beyinsizler, önce bi işbankasını arayın teyyit alın sonra buraya yorum yazın. Durduk yere milletin kafasını karıştırmayın, lüzumsuzlar

 • 49 gün önce

  Lüzumsuz sensin hırsız sever insanları kandırmaya çalışma

 • 2 ay önce

  İş bankasını aradım iş bankası güvenlik birimi telefon numarası oldugunu söylediler.

 • 3 ay önce

  arkadaşlar ısrarla canhıraş şekilde illa iş bankasının numarası diye neden bu kadar ısrar ediyorsunuz,babanızın bankasımı,yoksa çıkarınız mı var,ben 11880 i aradım,gizli numara görünüyor dediler,kanmayın.

 • 3 ay önce

  İş bankasının numarası bu numara. 11880 sen teyit alacağına ara sor iş bankasının çağrı merkezini bre cahil! :D artistlik yapmayın. İnsanlar işini yapıyor. Çok güvenmiyorsan gidersin şubeye. Onaylıyorum demekle kimse kimseyi dolandıramaz zaten. Azıcık beyinciğinizi çalıştırın

 • 3 ay önce

  1 hafta önce cuma akşam üzeri arandım bu numara tarafından, dedikleri şekilde çarşamba günü yeni kartım bana ulaştırılmıştı. Yani bu numara iş bankasına ait.

 • 3 ay önce

  Kart bilgilerimin çalınmış olabileceği ihtimaline karşın kartımı kapatıp yenisini göndermek için aradı. Kabul ettim. Sonra hesabımdan birkaç seferde bilgim dışında yapılmış avea,turkcell fatura ödemesi (istanbul) olduğunu gördüm.

 • 3 ay önce

  İş bankası müşteri temsilciliğini aradım ve numaranın kendilerinin güvenlik birimine ait olduğunu söylediler. Dolandırıcılık yokmuş, içiniz rahat etsin.

 • 4 ay önce

  Bu numaradan arandım az önce. İş bankasında çalışan arkadaşımdan teyit aldım. İş bankasının güvenlik birimine ait olduğunu söyledi. Önce cepten arandım açmamıştım. Sonra iş yerimin sabitinden arandım ve kartımın kopyalanmış olabileceğini söylediler ve bu kartın bloke edilip 1 hafta içinde yenisinin gönderileceğini ve bu işlem için onay verip vermeyceğimi sordular. Bu arama sırasında kredi kartınızda bilginiz dışında harcama oluyorsa bilin ki kartınız kopyalanmıştır.

 • 4 ay önce

  Emin misin ? Beni de buradan aradılar, kalayı basınca kekelediler ve hemen telefonu kapadılar. Bu arada fondaki sesler de fena sayılamazdı... haniya hareketli bir iş yeri izlenimi vermek için. Başka tarafa.

 • 3 ay önce

  Yahu arkadaş ne cengavermişsiniz ha! Biraz da saksınız çalışsa... Karşı taraf "onaylıyorum" kelimesi dışında sizden bir şey beklemiyor. Tüm bilgileri kendileri söylüyorlar zaten. Neyle dolandıracak? Çok şekilsiniz ya! Ara beni, sana onaylıyorum diyeyim de dolandır hadi.

 • 3 ay önce

  Arkadaslar benide aradilar ben guvenemeyip subede isimin oldugunu kartimi ordan kapatiracagimi soyledim aksam eve gelince 08507240724 is bankasini aradim numaranin guvenlik birimlerine ait oldugunu soylediler yani dolandırilmiyoruz iciniz rahat olsun

 • Ekleyen: Is bankasi  -  3 ay önce

  Is bankasi guvenlik biriminin numarası. Kart bilgileriniz çalınma suphesi vs durumlarda musteri ile iletisime geçip kartın bloke edilip yenisinin gönderileceği hakkinda bilgilendirmek amaciyla araniyorsunuz genelde bu numaradan.

   Kimin Numarası: İş bankası güvenlik birimi

 • 3 ay önce

  yahu bu numara aradı beni. kredi kartı bilgileriniz başkaları tarafından ele geçirilme şüphesi var , şu anki kartınızı kapatıp yenisinin gönderilmesini onaylıyor musunuz diye sordular. O anda da bilgisayar açıktı önümde. kadınla konuşurken aynı anda numarayı google da arattım. ilk bu numara çıktı.yukarıda yorumları okuyunca başladım kadını azarlamaya. kadın en son isterseniz şubeye de gidip bu işlemi yaptırabilirsiniz dedi ve kapattı. dolandırıcılar olsa işi hemen kestirip attırmazlar. ben de 850 724 0 724 ü aradım. işbankasının asıl numarası ( kredi kartının arkasında yazılı olan numara ). kayıp çalıntı ihbar kısmından bağlandım. dedim böyle böyle bi numara aradı beni. kimdir bunlar dolandırıcı mı yoksa dedim. hayır dolandırıcı değil , güvenlik birimimizin numarası dedi. dedikleri doğrudur iptal edelim kartınızı dedi. iyi dedim madem. gönderin bakalım yenisini. valla çok pis utandım. ama koca bankasınız , millet zaten kafayı yemiş dolandırıcılardan. o kadar dandik numara mı olur ya.iş bankası duysun sesimizi , değiştirsin numarayı. hayır iki gün sonra ciddi bişey olur.sonra millet sallamaz. al sana sıkıntı. kısacası arkadaşlar adamlar doğru diyor.ben inanmadım , bankayı aradım ve sonunda da utandım. siz de inanmayacaksınız muhtemelen.siz de bankayı arayacaksınız ve dediğime geleceksiniz.

 • 3 ay önce

  08507270427 numarası beni de aradı. Kart bilgilerinin çalınmış olma ihtimalinin olduğunu kapatılması gerektiğini söylediler. Bulunduğum yerdeki şube ile görüşüp hallederim deyip kapattım. Hemen peşinden 08507240724 olan iş bankası müşteri hizmetlerini aradım. Beni bir numaranın aradığını ve kart bilgilerimin çalınmış olma ihtimali olduğunu söylediler dedim. Müşteri hizmetleri olayı doğruladı ve karta bloke koydurup yeni kart için onay verdim. 0850 724 0427 işbankası istihbarat birimine aitmiş. Kimsenin mağdur olmaması için bilgilerini kimseyle paylaşmaması gerekiyor. İyi günler

 • 3 ay önce

  08507270427 numarası beni de aradı. Kart bilgilerinin çalınmış olma ihtimalinin olduğunu kapatılması gerektiğini söylediler. Bulunduğum yerdeki şube ile görüşüp hallederim deyip kapattım. Hemen peşinden 08507240724 olan iş bankası müşteri hizmetlerini aradım. Beni bir numaranın aradığını ve kart bilgilerimin çalınmış olma ihtimali olduğunu söylediler dedim. Müşteri hizmetleri olayı doğruladı ve karta bloke koydurup yeni kart için onay verdim. Bu da yetmedi bulunduğum yerdeki şubeyi arayarak olayın doğruluğunu teyit ettim. Şubedeki çalışan da aradığımı sonradan benim arayarak bloke koydurduğumu ve şuan kartın yenisi gönderilecek diye bana bilgi verdi. Kimsenin mağdur olmaması için bilgilerini kimseyle paylaşmaması gerekiyor. İyi günler.....

 • 3 ay önce

  İş cep kullanıyorum, aynı şekilde benimle de görüşüldü ve görüşmenin hemen arkasından iş cepten kart bilgilerimi kontrol ettim ve dedikleri gibi kartın iptal edilip, yerine yeni nolu kartın tanımlandığını gördüm. Sıkıntı yok.

 • 3 ay önce

  KANMAYIN 11880 İ ARAYIN SORUN GİZLİ NUMARA GÖRÜNÜYOR, BEN ARADIM,HİÇ BİR KURUMUN NURASINI GİZLEMEYECEĞİNİ SÖYLEDİLER,08507240724 Ü ARAYIN HEMEN BAĞLANAMAZSINIZ,SONU 427 OLANI ARAYIN BALIKLAMA AÇIYORLAR,ÇOK DA KİBARLAR,BANKAYLA GÖRÜŞEYİM DERSENİZ TABİKİ AMA BU ARADA KARTINIZ KOPYALANIRSA SORUMLULUK KABUL ETMEYİZ DİYEREK ABA ALTINDAN SOPA GÖSTERMEYİ DE İHMAL ETMİYORLAR PANİKLETME VE KORKU VEREREK İNSANLARI HATA YAPMAYA ZORLUYORLAR.İNANMAYIN,İNANMAYIN.

 • 3 ay önce

  İş Bankası ile ilgisi yok.Güvenmeyin. Yanarsınız. Direkt kapatın.

 • 3 ay önce

  Ben de 03/1/17 tarihinde 13:30 da arandım. kredi kartı bilgilerimin çalınmış olabileceğini bundan dolayı kartı benim onayımla kullanıma kapatıp yeni bilgiler içeren kartı bir hafta içinde göndereceklerini söylediler. İş adresimi, kart numaramın son 4 hanesi gibi bilgileri kendileri söylediler. Bana herhangi bir bilgi sormadılar. iptal işlemini onayladım. ardından internet şubesinden kartımın kullanımda olup olmadığına baktım gerçekten kullanıma kapatılmış olduğunu gördüm. ayrıca 0850 724 0 724 müşteri hizmetlerinden de teyidini aldım. dolayısıyla numara iş bankası güvenlik birimine ait olduğunu da teyit etmiş oldum. kredi kartımdan şüpheli işlemlere itiraz edebilmem için bir faks numarası verdi ve ismiyle sicil numarasını da paylaştı arayan kişi. riske girmemek için kartınızı iptal ettirmenizi tavsiye ederim.

   Kimin Numarası: iş bankası güvenlik birimi

 • 3 ay önce

  Burdaki yorumlara bakarak adamlarla bi güzel dalga geçtim dolandırıcı diye sonra işbankasını aradım numarayı sordum evet bizim numaramız dediler baya bi utandım, kredi kartı kopyalama girişimi olduğu zaman sizi işbankası güvenlik biriminden arayıp kartınızı iptal edip yerine yenisini yolluyorlar bilginiz olsun dolandırıcı falan değil yani sizden herhangi bir bilgi falanda istemiyorlar direk söylüyor şu nolu kartını iptal edip yerine yenisini yolluyorum diye bilginize...

 • 4 ay önce

  İş bankasının 0850 724 0 724 müşteri hizmetlerini arayarak ve 1-1 tuşlayarak bağlandığım müşteri temsilcisine sonu 0427 ile biten numaranın güvenlik birimine ait olduğunu teyit ettirdim.Kartınızdan bilginiz dahilinde olmayan işlem yapıldığından şüphe duyuyorsanız kartı iptal edip yeni kart numarasına sahip başka kartla değiştirilmesini, 0427'i aramadan bu yolla da sağlayabilirsiniz.

 • 4 ay önce

  beni az önce aradılar ve kartımın kopyalanıp başkaları tarafından kullanıldığını, iptal edilip yenisinin yollanacağını belirttiler, ek hiç bir bilgi istemediler sadece onay istediler, böyle dolandırma olmaz diye düşünüp onaylıyorum dedim, bakalım 1 hafta sonra yeni kart gelirse sorun yok demektir

 • 4 ay önce

  bi̇li̇p bi̇lmeden yorum yapmayin. iş bankasini aradim güvenli̇k bi̇ri̇mleri̇ni̇n numarasi oldugunu teyi̇t etti̇ler.

 • 4 ay önce

  BENİDE ARADILAR.GERÇEKTEN GÜVENLİK NEDENİYLE ARANMISIZ.08507240724 Ü ARADIM VE 08507240427 ÜN KENDİ GÜVENLİK BİRİM NUMARALARINDAN OLDUKLARINI SÖYLEDİLER.*** YOK ARKADASLAR.

 • 4 ay önce

  Kesinlikle kanmayın !!!!! Dolandırıcılarda her yol var, gerçek İş Bankası numarasının sonu 07 24 ile biter, bu ise tamamen bir aldatmaca (çünkü sonu 04 27 ile bitiyor). Geri arayınca iş bankası ile alakası olmayan saçma bir ses kaydı ile sizi dolandırıcılara bağlıyorlar. Dikkat edin, tuzağa düşmeyin !!!!!!

 • 4 ay önce

  Bu numara iş bankasının. İş bankası müşteri hizmetlerini arayıp teyid edebilirisiniz. Ben ilk başta inanmadım ve telefonda istedikleri onaya izin vermedim. Sonra google'da numarayı arattım, kimisi iş bankasının demiş, kimisi dolandırıcıların demiş. Baktım net bilgi yok. Aradım iş bankası müşteri hizmetlerini. Hakkaten güvenlik biriminin numarasıymış. Bilgilerinize.

 1  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08507240724Açıyosun cevap vermiyor ne biçim iş bankası bu böle saçmalık mı olur. Gece gündüz arıyorlar.
 • 08507243050engelleyin gitsin ben öyle yaptım arayıp duruyor
 • 08507240677kredi kartı başvurusu üzerine aradı ben daha sonra arayın dedim şüpelendim .
 • 08507240676kime ait olduğunu anlayamadım.bilgilendirirseniz sevinirim
 • 08507246060aktif bank ariyo aktif bank ariyo