08507240427 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

8507240427 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0850 724 04 27 nolu hat en son  9.12.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 92 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 55 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • 13 saat önce

  Bu numara kesinlikle ne İş Bankasına ve ne de onların güvenliklik birimine ait DEĞİLDİR. Burada bir göz aldatılması yapılarak sahtekar hırsızlar İş Bankasına ait 0850 724 07 24 numarasına benzer şekilde ama son numaları 04 27, yani tam olarak yazılacak olursa 0850 724 04 27 den arıyorlar. Yani 7 ile 4 yer değişmiş durumda...Dikkat etmeden ve acele ile bakılırsa hırsızların İş Bankasına çok benzer bir numarayı alarak faaliyete başladıkları ortadadır. Bu gün arandım ve herifleri fırçalayıp hemen yakındaki iş Bankasına koştum. Onlarınkine çok benzer ama kesinlikle değil dediler ve kartım da bloke edilmemiş durumda.Ayrıca yabancı bir alışveriş de yok . Sanırım hırsızlar önce güven kazanıp sonra da oltaya takılanları çekmek istiyorlar..İsterseniz iş Bankasının kendi sitesinden bakıp numara karşılaştırması yapabilirsiniz. Saygılar. http://www.isbank.com.tr/TR/ana-sayfa/Sayfalar/ana-sayfa.aspx

 • 17 saat önce

  Kartımın benim dışımda işlem yapılmak istendiğini söylediler yeni kart göndermek istiyoruz dediler bende onayladım bilgi falan istemediler sadece kartımın son 4 hanesini söylediler benden herhangi bir bilgi istemediler bende onayladım işcep ten de kontrol ettim kredi kartımı kapatmışlar şuan da yani güvenli numara sıkıntı yok

 • 22 saat önce

  İş Bankasını arayıp teyit edebilirsiniz. Az önce aradım, iş bankasının kendi güvenlik birimlerine ait bir numara olduğunu söylediler. Zaten telefonda çok kişisel bilgiler sormuyorlar, kart iptal edildi, haftaya yenisi gelecek.

 • 1 gün önce

  850 724 04 27 BU NUMARA TÜRKİYE İŞ BANKASINA AİT.GÜVENLİK BİRİMİNİN TELEFON NUMARASIDIR.

 • 8 gün önce

  bu numara benim yarragımın kılını yalasın

 • 16 gün önce

  Beni de bu numara aradı fakat başında +9 vardı. Bir dakikalık bir görüşme oldu kart numarasını istedikleri anda telefonu kapattım. Daha sonra kredi kartı hesap özetim geldiğinde yapmadığım 2 tane Vodafone fatura ödemesi ile karşılaştım. Bankaya gittiğimde numarayı gösterdim ve böyle bir numaranın onlara ait olmadığını söylediler. Yapılan fatura ödemelerinin bana ait olmadığını gösteren bir belge imzaladım şuan işleme konuldu. Beni arayan numaranın gününde harcama gerçekleşmiş. Bu yüzden dolandırıcı olduklarını düşünüyorum

 • 16 gün önce

  Arkadaşlar, Az önce beni de aradılar. Bu numara İş Bankası Güvenlik Birimine ait. Kartla ilgili kopyalama işleminin olabileceği endişesiyle yenilenmesini istediler. İş Bankasına hassasiyetleri için teşekkür ederim. Kartımı iptal ettirdim. Yenisi gelecek. Herkese iyi günler...

 • 17 gün önce

  An itibari ile ben de arandım. Doğrudur. İş bankasının güvenlik biriminin telefon numarası. Kredi kartı bilgilerimin ele geçirilmek istendiği bilgisini verdiler ve kartımı anında iptal ettiler. Cep şubesinden baktım ve doğru, kart kapalı. Bekleyeceğiz yeni kartı.. Bu arada İş bankasının yerinde olsam, bu numarayı da müşteri hizmetleri numarası ile aynı yapardım. Güvenmeyip açmayıp ve başı belaya girenler olabilir.

 • 18 gün önce

  dolandırıcılar burada bile milletin kafasını şaşırtıyor, bilgi verme he de gec, datalar zaten herkesin elinde

 • 2 ay önce

  DOLANDIRICILAR.İSTERSENİZ İŞ BANKASINI ARAYIP SORUN DİYE BLÖF YAPIYOLAR. SÖZDE KENDİLERİNDEN EMİNLER. SAKIN İNANMAYIN. 0850 724 07 24 Ü ARAYIP 1 İ TUŞLAYIN. BU NUMARAYI SORUN. BÖYLE BİR NUMARA YOK DİYECEK.

 • 21 gün önce

  nerenden uyduruyorsun yahu? işbankası genel numarasını ara 0850 724 0 724'ü ve müşteri hizmetlerine sor "0850 724 0 427 nosu işbankasına mı ait?" diye, cevabını al ve sus :)

 • 45 gün önce

  Sorduk güvenlik servisinin numarasiymis mal adam

 • 51 gün önce

  başıma geldi iş bankasını aradım. numarayı teyit ettiler. İŞbank güvenlik birimi numarası olduğunu. sen de sallayıp milleti kandırma gülüm.

 • 39 gün önce

  0850 724 0 427 İş Bankası güvenlik birimine ait.Kredi kartımı bankamatikde kapatıldığı bilgisini gördüğümde 0850 724 0 724 müşteri hizmetlerini aradım.Kartımın neden kapatıldığını sorgulayınca müşteri hizmetleri güvenlik birimine aktardı.Güvenlik birimi daha sonra direk arayabilmem için 0 850 724 0 427 numaralı telefon numarasını verdi.Sonrasında gerekli işlemleri buradan gerçekleştirdim.Sizden bütün bilgilerinizi istemiyorlar.Sadece kart numarasının son 4 rakamını soruyorlar.Buda her hesap ekstrasında yada alışveriş slipinde bile mevcut.Ayrıca güvenlik birimi müşteri hizmetlerinden çok daha iyi çalıştığını bile söyleyebilirim.0850 724 0427 nolu telefon için yazılan bazı yorumları okuyunca hayret ettim açıkcası.

 • 21 gün önce

  (18.11.2016) 0850 724 0 427 numarası işbankası güvenlik biriminin numarası. 0850 724 0 724 işbankası genel numarasını aradım ve müşteri hizmetlerine direkt sordum, teyit etti. Güvenlik birimiyle görüştüğümde "Kullanmakta olduğunuz kartın daha önce kullanıldığı bir ATM makinasında veya bir internet sitesi üzerinde sahtekarlık olayı ile karşılaştık, sizin kartınızı iptal edip, yeni bir kart numarasıyla yeni kredi kartı verelim diyorlar, kartınız kopyalanmış olma riski taşıyor" dediler. "hangi ATM veya hangi internet sitesi üzerinde sahtekarlık yapılmış" diye sorduğumda "buna cevap veremiyoruz, çünkü hukuki süreç devam ediyor" dediler, yani kendilerini garantiye almak için o ATM'de veya o internet sitesinde kullanılmış tüm kredi kartlarını iptal edip müşterilerine yeni kredi kartı vermekmiş amaçları, en azından beni o yüzden aramış işbankası güvenlik birimi.

 • 22 gün önce

  bizzat aradım.iş bankasına ait bir numaradır.İş bankası güvenlik biriminin numarası .

 • 23 gün önce

  İş Bankası Güvenlik Hizmetleri numarası. Bizzat İş Bankası Müşteri Hizmetleri'ni arayıp teyit ettirdim.

 • 23 gün önce

  IS BANKASI GUVENLIK BIRIMININ NUMARASI.

 • 24 gün önce

  Güzel kardeşlerim siz dolandırıcıyı dışarıda arıyorsununuz ama yanlış dolandırıcı zaten içeride iş bankası bu şekilde bahane ile sizin kartınızı yeniliyor kart ücreti olarak hesabınızdan para kesiyor virüs programı yapanlarla virüs yapıp sahaya süren kişiler aynıdır bunların hepsi bir döngü şeklinde ilerler maksat işçinin emeğini çalmak para her zaman üreticisine geri döner siz çalışırsınız ömrünüzü verirsiniz kazandığınız parayı harcarsınız o para yine bankaya döner oradan'da üreten kişilere yani adamlar bir kagıt parçasıyla hiç bir kaybı zararı olmadan sizi kölesi yapmıştır.

 • 25 gün önce

  Dolandiriciligi yapanlar burayi guvenilir vs. diye yorumlarla doldurmus. Dikkatli olun dolandirici numarasi.

 • 25 gün önce

  Arkadaşım, işbankasını aradım kendi güvenlik numarası olduğunu söylediler. Ayrıca bu numarayı aradım ve kartımı iptal ettirdim. Anında telefon bankacılığı ile kontrol ettim. Kartımı iptal etmişler. Eğer bu numara dolandırıcılara ait ise ve kartımı İşbankası'nın sistemine girip hemen iptal edebilecek kadar teknolojiye ve bilgi birikimine sahiplerse zaten çırpınmaya gerek yok. Bizi donumuza kadar soyarlar...

 • 25 gün önce

  Bu numaradan arandım. Açmadım ve bu ve diğer sitelerdeki yorumları görünce kuşkuya düştüm. İşbankası müşteri hizmetlerini aradım. Bu numaranın güvenlik birimlerine ait olduklarını belirttiler. Bende bu numarayı aradım. Herhangi bir şifre sormadılar. Kart bilgilerimin daha önce alışveriş amacıyla kullandığım bir siteye yapılan siber saldırı sonucunda ele geçirilmiş olabileceğini çünkü bu konuda şikayetler geldiğini belirttiler. Kartımı iptal edip yenisini gönderiyorlar. Şuan kontrol ettim kartı iptal etmişler. Yani numara sahte değil!

 • 25 gün önce

  biraz önce arandım şifre numara sormuyorlar iş bankası na ait bir numaraymış yinede telefon ile değil şubeniz ile halledin

 • 26 gün önce

  Dolandırıcı değil arkadaşlar. İş Bankası güvenlik birimine ait. Eğer bu numara ısrarla sizi arıyorsa açın. Çünkü kredi kartınızın bilgileri ele geçirilmiş ve birileri tarafından harcama için deneniyordur. Uyarıda bulunmak için arıyorlardır. Kesin açın derim.

 • 32 gün önce

  Kartınız 3. Şahıslar tarafından ele geçirilmiş olabilir diye iş bankasından aradıklarını söylediler. Daha önce bu tarz telefonlar aldığım için inanmayıp kapatıp iş bankasının müşteri hattını aradım. Arayan bu numara güvenlik servisi numarasıymış. Yani güvenilir bir numaraymış. Bu hattan aranmışsanız şüpheli bir durum olabilir dediler ve kartımı iptal ettirdim.

 • 39 gün önce

  iş bankası güvenlik biriminin numarası 08507240427 bu numara doğru başında başka hiçbir numara olmayacak iş bankasını aaradım teyid ettim

 • 50 gün önce

  bankanın asıl numarası 0850 724 0 724 dolandırıcı numarası 0850 724 0 427 farkındaysanız ikinci numarada rakamlar yer degiştirilmiş, böyle bir numaradan arayıp sizin hakkınızda dogru bilgiler verseler dahi kapatın. iş bankasını dogru numaradann siz arayın ve kartınınzı hemen iptal ettirin.

 • 45 gün önce

  Boş boş yorum yapıp milleti yanlış yönlendirme o numarayı arayıp neresi olduğunu teyit etmek aklına gelmiyormu isbankasi güvenlik Servisi nin numarası bu

 • 51 gün önce

  az önce benide aradılar kart blokem için sesli onay istediler bende onay verdim . hemen şubemi aradım evet iş bankası güvenlik birim numaramız dediler doğruladılar numarayı.

 • 52 gün önce

  Bugün aradılar. Kart bilgilerimin 3.kişiler tarafından ele geçirildiğinden şüphelendiklerini söylediler. Kartımı iptal edip yenisini göndermek için onay istediler. Ben şubeden hallederim dedim. Gittim numarayı doğrulattım İş Bankası'na ait bir numaraymış. Kartımı şubeden iptal ettirip yenisini istedim.

 1  .Sayfa  

08507240427 numarası ile ilgili bilgiler

08507240427 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !