08507240427 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 724 04 27 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)7240427 nolu hat en son  4.4.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 161 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 98 adet yorum yapılmıştır.

  2  .Sayfa  
 • 4 ay önce

  Bilmeden yorum yapan GERİZEKALILAR için yazıyorum. Bu numara TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. GÜVENLİK BİRİMİ NUMARASIDIR. Müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 724 0 724 den teyit edilebilir.

 • 4 ay önce

  evet arkadaşlar bende arandım bu no'dan. kartımın kopyalanmış olabileceğini söylediler. yenisini gönderiyorlar. nasıl kopyalanıyor onu anlamıyorum.

 • 4 ay önce

  Bu numaradan arandığım da ben de aynı şekilde arayan görevliye güvenmediğimi söyleyerek kapattım ve hemen T. İş Bankasının 0850 724 07 24 numaralı telefonlarını arayarak durumu anlattım. Bana 0850 724 04 27 numaranın T. İş Bankası Güvenlik Birimine ait olduğu ve sahte bir numara olmadığı bilgisini verdiler. Sanki bir numara değiştirme ile yanıltma var gibi görülüyor, ancak değil. 0850 724 07 24 numarasını arayarak siz de aynı şekilde sorup onay alabilirsiniz.

 • 4 ay önce

  sakın inanmayın arkadaşlar. iş bankası ile alakası yoktur

 • 4 ay önce

  Gerçekten işbankası güvenlik biriminin telefon numarasıymış

 • 4 ay önce

  Sahte numara. Gerçek olanın sonu 27 04, yine bir keriz silkeleme hareketi. Kanmayın.

 • 4 ay önce

  Bu numara sahte bir iş bankası numarasıdır arandığınız anda sinkaflı bir küfür edilip kapatılmalıdır.

 • 4 ay önce

  DOLANDIRICI BUNLAR BANKANIZIN MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYIN ÜLKEYİ SİKMEYE ÇALIŞIYOR BU O.Ç

 • 4 ay önce

  Beni de biraz önce aynı numara arayarak kartımı riskli bir alanda (post, internet sitesi ya da ATM de) kullandığımı söylediler.Kartımı iptal edip yeni bir kart göndereceklerini belirttiler.Hemen İşbankasını arayarak numarayı sordum. Gerçekten İşbankasının Güvenlik Birimi numarası olduğunu söylediler. İçiniz rahat etmiyorsa 0850 724 0 724 ü arayıp kayıp, çalıntı birimini kodlayarak numarayı teyit edebilirsiniz.

 • 4 ay önce

  Bu numara İş Bankasının dış arama numarasıdır, sahtekarlık numarası değildir. İş Bankası arama yaptığında bu numara çıkar. Güvenlik birimidir...

 • 4 ay önce

  İş Bankasının gerçek nosu 0850 724 07 24 tür : Bu numara sahte ve doğru olduğuna milleti inandırmak için burada bir sürü yorum yaparak/yaptırarak kendi adamlarına da + puan verdirerek olumlu algı yaratmaya çalışıyorlar. Neden kendiniz Googla girerek İş Bankasının kendi sitesindeki doğru numarayı kontrol etmiyorsunuz. Dikkat edin bazıları da oyunları bozulduğu için küfürlü cevap veriyorlar. Tam da kendilerine uyan tarzda. Kendiniz kontrol edin.

 • 4 ay önce

  İş Bankasının gerçek numarası 0850 724 07 24 tür. Sahtekar dolandırıcılar bu numaraya çok benzer ama sonu 04 27 olan numara ile dikkati az olan kişilere olta atıyorlar. Uzak durun. Bankanın sitesine kendiniz girip kontrol edebilirsiniz. Bunların adamları burada habire güvenli deyip adam kandırma peşindeler. Site adresi burada : http://www.isbank.com.tr/TR/ana-sayfa/Sayfalar/ana-sayfa.aspx

 • 4 ay önce

  iş bankasının kendi numası dır.kimse şüphe etmesin ilgisinden dolayı iş bankasına teşekkürler....

 • 4 ay önce

  Bu numara kesinlikle ne İş Bankasına ve ne de onların güvenliklik birimine ait DEĞİLDİR. Burada bir göz aldatılması yapılarak sahtekar hırsızlar İş Bankasına ait 0850 724 07 24 numarasına benzer şekilde ama son numaları 04 27, yani tam olarak yazılacak olursa 0850 724 04 27 den arıyorlar. Yani 7 ile 4 yer değişmiş durumda...Dikkat etmeden ve acele ile bakılırsa hırsızların İş Bankasına çok benzer bir numarayı alarak faaliyete başladıkları ortadadır. Bu gün arandım ve herifleri fırçalayıp hemen yakındaki iş Bankasına koştum. Onlarınkine çok benzer ama kesinlikle değil dediler ve kartım da bloke edilmemiş durumda.Ayrıca yabancı bir alışveriş de yok . Sanırım hırsızlar önce güven kazanıp sonra da oltaya takılanları çekmek istiyorlar..İsterseniz iş Bankasının kendi sitesinden bakıp numara karşılaştırması yapabilirsiniz. Saygılar. http://www.isbank.com.tr/TR/ana-sayfa/Sayfalar/ana-sayfa.aspx

 • 4 ay önce

  Kartımın benim dışımda işlem yapılmak istendiğini söylediler yeni kart göndermek istiyoruz dediler bende onayladım bilgi falan istemediler sadece kartımın son 4 hanesini söylediler benden herhangi bir bilgi istemediler bende onayladım işcep ten de kontrol ettim kredi kartımı kapatmışlar şuan da yani güvenli numara sıkıntı yok

 • 4 ay önce

  İş Bankasını arayıp teyit edebilirsiniz. Az önce aradım, iş bankasının kendi güvenlik birimlerine ait bir numara olduğunu söylediler. Zaten telefonda çok kişisel bilgiler sormuyorlar, kart iptal edildi, haftaya yenisi gelecek.

 • 4 ay önce

  850 724 04 27 BU NUMARA TÜRKİYE İŞ BANKASINA AİT.GÜVENLİK BİRİMİNİN TELEFON NUMARASIDIR.

 • 5 ay önce

  bu numara benim yarragımın kılını yalasın

 • 5 ay önce

  Beni de bu numara aradı fakat başında +9 vardı. Bir dakikalık bir görüşme oldu kart numarasını istedikleri anda telefonu kapattım. Daha sonra kredi kartı hesap özetim geldiğinde yapmadığım 2 tane Vodafone fatura ödemesi ile karşılaştım. Bankaya gittiğimde numarayı gösterdim ve böyle bir numaranın onlara ait olmadığını söylediler. Yapılan fatura ödemelerinin bana ait olmadığını gösteren bir belge imzaladım şuan işleme konuldu. Beni arayan numaranın gününde harcama gerçekleşmiş. Bu yüzden dolandırıcı olduklarını düşünüyorum

 • 5 ay önce

  Arkadaşlar, Az önce beni de aradılar. Bu numara İş Bankası Güvenlik Birimine ait. Kartla ilgili kopyalama işleminin olabileceği endişesiyle yenilenmesini istediler. İş Bankasına hassasiyetleri için teşekkür ederim. Kartımı iptal ettirdim. Yenisi gelecek. Herkese iyi günler...

 • 5 ay önce

  An itibari ile ben de arandım. Doğrudur. İş bankasının güvenlik biriminin telefon numarası. Kredi kartı bilgilerimin ele geçirilmek istendiği bilgisini verdiler ve kartımı anında iptal ettiler. Cep şubesinden baktım ve doğru, kart kapalı. Bekleyeceğiz yeni kartı.. Bu arada İş bankasının yerinde olsam, bu numarayı da müşteri hizmetleri numarası ile aynı yapardım. Güvenmeyip açmayıp ve başı belaya girenler olabilir.

 • 5 ay önce

  dolandırıcılar burada bile milletin kafasını şaşırtıyor, bilgi verme he de gec, datalar zaten herkesin elinde

 • 7 ay önce

  DOLANDIRICILAR.İSTERSENİZ İŞ BANKASINI ARAYIP SORUN DİYE BLÖF YAPIYOLAR. SÖZDE KENDİLERİNDEN EMİNLER. SAKIN İNANMAYIN. 0850 724 07 24 Ü ARAYIP 1 İ TUŞLAYIN. BU NUMARAYI SORUN. BÖYLE BİR NUMARA YOK DİYECEK.

 • 5 ay önce

  nerenden uyduruyorsun yahu? işbankası genel numarasını ara 0850 724 0 724'ü ve müşteri hizmetlerine sor "0850 724 0 427 nosu işbankasına mı ait?" diye, cevabını al ve sus :)

 • 6 ay önce

  Sorduk güvenlik servisinin numarasiymis mal adam

 • 6 ay önce

  başıma geldi iş bankasını aradım. numarayı teyit ettiler. İŞbank güvenlik birimi numarası olduğunu. sen de sallayıp milleti kandırma gülüm.

 • 6 ay önce

  0850 724 0 427 İş Bankası güvenlik birimine ait.Kredi kartımı bankamatikde kapatıldığı bilgisini gördüğümde 0850 724 0 724 müşteri hizmetlerini aradım.Kartımın neden kapatıldığını sorgulayınca müşteri hizmetleri güvenlik birimine aktardı.Güvenlik birimi daha sonra direk arayabilmem için 0 850 724 0 427 numaralı telefon numarasını verdi.Sonrasında gerekli işlemleri buradan gerçekleştirdim.Sizden bütün bilgilerinizi istemiyorlar.Sadece kart numarasının son 4 rakamını soruyorlar.Buda her hesap ekstrasında yada alışveriş slipinde bile mevcut.Ayrıca güvenlik birimi müşteri hizmetlerinden çok daha iyi çalıştığını bile söyleyebilirim.0850 724 0427 nolu telefon için yazılan bazı yorumları okuyunca hayret ettim açıkcası.

 • 5 ay önce

  (18.11.2016) 0850 724 0 427 numarası işbankası güvenlik biriminin numarası. 0850 724 0 724 işbankası genel numarasını aradım ve müşteri hizmetlerine direkt sordum, teyit etti. Güvenlik birimiyle görüştüğümde "Kullanmakta olduğunuz kartın daha önce kullanıldığı bir ATM makinasında veya bir internet sitesi üzerinde sahtekarlık olayı ile karşılaştık, sizin kartınızı iptal edip, yeni bir kart numarasıyla yeni kredi kartı verelim diyorlar, kartınız kopyalanmış olma riski taşıyor" dediler. "hangi ATM veya hangi internet sitesi üzerinde sahtekarlık yapılmış" diye sorduğumda "buna cevap veremiyoruz, çünkü hukuki süreç devam ediyor" dediler, yani kendilerini garantiye almak için o ATM'de veya o internet sitesinde kullanılmış tüm kredi kartlarını iptal edip müşterilerine yeni kredi kartı vermekmiş amaçları, en azından beni o yüzden aramış işbankası güvenlik birimi.

 • 5 ay önce

  bizzat aradım.iş bankasına ait bir numaradır.İş bankası güvenlik biriminin numarası .

 • 5 ay önce

  İş Bankası Güvenlik Hizmetleri numarası. Bizzat İş Bankası Müşteri Hizmetleri'ni arayıp teyit ettirdim.

  2  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA DETAY İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08507240724Açıyosun cevap vermiyor ne biçim iş bankası bu böle saçmalık mı olur. Gece gündüz arıyorlar.
 • 08507243050engelleyin gitsin ben öyle yaptım arayıp duruyor
 • 08507240677kredi kartı başvurusu üzerine aradı ben daha sonra arayın dedim şüpelendim .
 • 08507240676kime ait olduğunu anlayamadım.bilgilendirirseniz sevinirim
 • 08507246060aktif bank ariyo aktif bank ariyo