08508500999 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

0850 850 09 99 numaralı taşınabilen sabit hat kurumsal veya bireysel kullanılan bir numaradır. 

0(850)8500999 nolu hat en son  21.4.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 90 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 48 adet yorum yapılmıştır.

 1  .Sayfa  
 • 19 gün önce

  04.04.2017 dolandırıcı bunlar Türk telekom dan arıyoruz diyorlar.ben telekomla görüştüm yok öyle bi numaramız diyorlar Bunlara söyleyince suratınıza kapatıyorlar

 • 37 gün önce

  bugün bu numara tarafından defalarca arandım. sonunda merak ederek açtım. ismimi, adresimi, internet abone numaramı söyleyerek ttnet müşteri hizmetlerinden aradıklarını söylediler. interneti indirimli kullana süresinin dolduğunu belirttiler. halbuki daha bir seneden fazla sürenin olduğu söyleyince sudan bahanelerle geçiştirip görüşmeyi sonlardılar. bende dolandırıcı oldukları kanaati uyandı.

 • 38 gün önce

  444 1 444 – 4440375- 444 5 375 nolu telefonlarla arıyarak Türk Telekom müşteri hizmetlerinden aradıklarını ve kimlik bilgilerimi söyleyerek ; TT net sözleşmemin bittiğini cezalı olarak faturanızın 80 TL olduğunu ve kampanlarından Türkcell Spor online den birini seçerseniz 80 TL yansıtılmayacağını sonra kayıt oluşturularak ardından 850 850 1544 - 850 201 3232 -0850 222 022 nolu telefonlarla aramak suretiyle Turkcell Sporonline sözleşme yapmak için modem göndereceklerini yetkili kişiye kimlik fotokopisinin verilmesini ve sözleşmeyi imzalamamı istediler. Türk Telekom Müşteri hizmetlerini aradım olayı anlattım bu telefon numaralarının kendilerine ait olmadığını, TT net sözleşmemin 2018 yılına kadar devam ettiğini söylediler . Bunlar resmen dolandırıcı böyle bir durumda sakın sözleşme yapmayın. Kimlik fotokopisi vermeyin.

 • 39 gün önce

  Bu telefona bağlı olarak öncelikle 08504737660 numarasından arayıp tahaütümün bittiğini söyleyip, Turkcell Superonline ve TTnet olarak iki paket fiyati söylediler. Ttnet ile görüştüğümde böyle bir numaraları olmadığını, tahaütümün daha çok süresi olduğunu öğrendim. Sizleri ararlarsa herhangi bilginizi vermeyin. Aşağıda çok memnun kaldım diyen lavuklara inanmayın yalan yanlış yazmışlar.

 • 52 gün önce

  yalın internet kampanyamın bittiği servis sağlayıcı olarak aradıklarını söylediler.aynı firmada kalırsam 78tl diğer firmayı seçersem 58tl gibi bir aylık ödeme olacağı söylendi.ben biraz düşüneyim dedim.cevab olarak telefonu kapattığınız anda 78tl lik kampanyaya dahil olacaksınız dendi.neyse telefonu kapattım telekoma gittim tarifemin 4 ayı olduğu aylık 54tl ödemeye devam edeceğim.diğer firmanın müşteri çekmek için arayabileceği söylendi.yaniiiiiiiiii direk atlayıp indirim kapayım diye uğraşmayın önceki taahhütünüzün ne kadar süresi kalmış ona bakın.

 • 53 gün önce

  neden bu kadar karalama var anlayamadım ttnet sözlesmemin bittiğini haber vermemiş bana bu numara ulaşmasa faturam yüksek gelicekti indirim yapıldı ve kesinlikle bir sorun çıkmadı böyle yardımcı olan ilgili kurumlar hep karalanıyor zaten çok yazık.

 • 57 gün önce

  benim tahahütüm bitmiş ve bundan haberiğm yoktu arayıp turcell superonline ile indirim sağladılar.sözleşmem modemim geldi.internetim şuan eskisinden daha hızlı.

 • 2 ay önce

  Arkadaşlar tamamen dolandiricilik! Hemen bu numaradan aranip taahhüt suremin bittigi ve artik telekom alt yapisina gecildigi icin 4 farkli internet saglayicidan istedigimi secebilicegimi soyledi. ttnet lubnan cikisli oldugu icin fiyat farki var diyip Superonline icin cok 50 küsür lira diyince suphelendim. 2 saat sonra aramalarini isteyip, hemen ttneti aradim. Bana suremin henuz dolmadigini, boyle bir numaralari olmadigini, sadece 444lu nolari oldugunu ve sadece ttnet(yeni adiyla turktelekom) saglayicisi olduklarini, farkli saglayicilarla alakalari olmadiklarini soylediler. Yani bu ve buna benzer 0850li nolari dikkate almayin!

 • 2 ay önce

  internet taahhutumun bittiğini, beni ttnet altyapısı ile ttnete geçirmeye çalıştı. dört buyuk firma olan vfnet,superonline, dsmart ve ttnet hizmetlerini verdiğini, genel firma olduğunu söyledi Ben doping kullanıyorum ama diyince anında telefonu yüzüme kapattılar. Tamamen dolandırıcılar. Ad ve soyad bilgilerim ile telefon numaram onlarda mevcut. Bu bilgilere nasıl ulaştıklarıda muamma !

 • 2 ay önce

  Bu numara 2 gündür arıyor. Açmak nasip olmadı. Yorumları okuyunca açmamanın iyi olacağını anlıyorum.

 • 3 ay önce

  selam bugun aradılar beni +90 850 473 73 13 +90 850 850 09 09 bu numaralar ttnet aradılarını dsmart geçerseniz 54 tl felan fistik dediler sözleşmeyi adresinize gelip kimlik fotosu felan hazır edin dediler son anda ayıktım düşmeyin arkadaşlar

 • 3 ay önce

  "Ttnet'iniz kesik görüyorum. Sözleşmeniz bitti Superonline'a geçmek ister misiniz?" diye arayıp kandırmaya çalıştılar. Cahilleri, daha tam aklı oturmamış çocukları ve özellikle yaşlıları, ikna ederek masraf çıkartmaya çalışıyorlar. Bir nevi dolandırıcılık. Sayfadaki ilk yorum yapan kullanıcı net şekilde yazmış. "İki taraftanda fatura çıkıyor" diye.

 • 4 ay önce

  17 Aralık 2016 tarihinde aradılar, internet kampanyanız sona erdi vs diye bende anladım ama ben sizin dolandırıcılık oyununuza gelmem dedim. anlamadım efendim etti nasıl yani dedi, bende dedim önce kayıt alıyorsunuz sonra başka kuruluşta bu bilgilerle başvuruda bulunuyorsunuz sonra iki taraftanda fatura çıkınca cezasıyla birinin kapatılması gerekiyor deyince telefonu kapattı.

 • 5 ay önce

  Dolandırılıcık yapıyorlar, itibar etmeyin. Türk telekomun müşteri hiz numarası 444 1 444 , kampanyalar ile ilgili bigilendirme tel no: 444 1 500 dür. Başka numaralara itibar etmeyiniz, diye bilgi aldım telekomdan.

 • 5 ay önce

  Beni de aradılar aynı konudan ne yapmam lazım

 • 5 ay önce

  doğru bilgi veren bir firma değil koca firmalar nasıl bunlarla çalışıyorlar aklım almıyor firmaların müşteri hizmetleri numaraları var neden burdan işlem yapalım

 • 5 ay önce

  tamamiyle bir yalandır tahütümün bitmesine bir yıl daha süre varken arkadaşlarında belirttiği gibi tahütünüz bitmiştir diye bir sistemle ve bunu türtelekom adı altında yapmaları büyük bir ayıptır....görsel olarak hiç bir şeye imza atmayın kimlik bilgilerinizi vermeyin ...

 • 6 ay önce

  Aradılar bakmadım birdaha birdaha onbeş yirmi gündür arıyorlar bakmıyorum birde ben onları arayayım dedim sizi müşteri temsilcisine baglıyorum dedi sonrası malum müzük hani aradın zaman falanca kuruma diye bir kelime yok

 • 6 ay önce

  bende aradım, sahtekar bunlar. normalde 2018 nisan ayında taahüüt sürem bitiyor. bunlar taahhüt sürem bitmiş bundan sonra ttnet devam edersem 86 tl ödeyeceğimi d-smart a geçersem 54 tl ödeyeceğimi flan söylediler. yalnız telefon numaram ve isim bilgilerimizi nereden buluyorlar çok merak ediyorum. Telekomda bir köstebek var sanırım. bu araştırılmalı bence.

 • 7 ay önce

  Benide 3-5 ay arayla arayıp 8 mbit kullanıyorsunuz sözleşmeniz bitiyor diyorlar. Bilgileri hatalı. Ama telefon numaramı internet hattımı ve adımı soyadımı nereden biliyorlar. Türk Telekomdan aramıyorsunuz diyorum, türk telekom aramıyor zaten %51 i özelleştiği için biz arıyoruz , türk telekom üyelik almıyor diye kandırmaya çalışıyorlar. TT de 72 tl süperonlineda 54 tl diye üyelik satmaya çalışıyorlar. Bir nevi dolandırıcılar. Ken di işinizi kendiniz halledin kimbilir altından ne naneler çıkacak.

 • 8 ay önce

  TTNet ve Superonline oldukları nı söylüyor lar kampanya yenilemek için ama benim kampanyamı TTNet yeni den yenilemişti farklı bir tutum sergiliyor lar istemiyorum dedim yeni faturasız 100 tl üzerinde olur dediler bakalım göreceğiz

 • 8 ay önce

  Bende aradım bu numaradan bireysel int tarıfem once tamam dedım sözlesme yollıycaz dedıler randevu ıcın aranacaksız dedıler o arada turcll aradım nunaranın onlara aıt olmadıgını söylediler sonra randevu için 0 (850) 850 15 44 tekrar bu numaradan arandım vazgectimi söyledim ınternette numaranız güvenli gözükmüyor vazgeçtım dedım hiç bi acıklama yapmadan siz bilirsiniz dıyıp kapattılar !

 • 8 ay önce

  aynı şekilde ttnet kampanyanız bitti diye arandım vodafone a gecicektim ama gecmeden önce bir türktelekom müşteri hizmetlerini arıyıp teyit etmek istedim aradıgımda böyle bir numaranın kendilerine ait olmadıklarını söylediler büyük ihtimalle dolandırıcılar yeni av larını arıyor gene

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  Beni de az önce aradılar. Tufaya düştüm bende ilk başta, ttneti bırakıp vodafona geçecektim. Sizi arayacaklar dediler.Ardından ttneti aradım ve durumu anlattım. Sözleşmemi yeniledim ttnetle ve dedikleri (85 tl ttnet ödersiniz 54 tl vodafon) şeyin tamamen sizi korkutmak için söylenen şey olduğunu anladım. Belki dolandırıcı olmayabilirler ama en azından doğru konuşmuyorlar.Tam kapitalist bir zihniyet.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  İnternet aboneliği min 30 agustosta bitecegini soylediler bende yeniledigimi soyledim, not aliyorum dedi ve 30 agustos tarihli mi dedi evet dedim ve kapattı.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  Numarayi tekrar aradığımda sizi müşteri temsilcisine aktarıyorum diyor ama sadece müzik çalıyor, kimse yok.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  Beni de aradılar ve aynı şekilde ttnet İnternet aboneliği min bittiğini söylediler 2017 kadar taahhüdümün olduğunu söyleyince bir kontrol edeyim dediler ve kapattılar.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  Biraz once yine arayip bu sefer TTnet internet kampanya departmanindan ariyorum dedi. Bir onceki aramada hic bir yere bagli degiliz diyorlardi.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  internet kampanya servis departmanindan ariyorum dedi. Ttne kullaniyorsunuz, vodafone a gecerseniz soyle indirim olacak boyle internetiniz hizlanacak, TTnet taahutunuz bitmis agustos ayindan itibaren dedi. Nereye baglisiniz dedim, bir yere bagli degiliz dedi. Departman oldugunuza gore bir yere bagli olmalisiniz dedim. Iyi peki ttnet aboneliginizi 72 liradan kampanyasiz devam ettiriyorum diye trip atip kapatti. TTneti aradim taahutunuz 2017 de bitiyor dedi. Kimseyi suclamak istemem ama vodafone bu firmaya para mi veriyor, kendine musteri kazanmak icin. Butun yorumlarda ttnet aboneliginiz bitti sizi vodafone alalim seklinde, bilemedim...

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  8 ay önce

  Benı de ıkı gundur arıyorlar. 24 aylık uyelıgımı 3..4 ay once yapmama ragmen bıttıgını soyledıler. Ben durumu anlatınca yanlışlık oldugunu soyleyıp hemen kapattılar

 1  .Sayfa  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları

 • 08508505375superonline diye aradilar. arka plandan gelen gurultuye gore sanki kahvehaneden ariyor gibiydi.
 • 08508500883Bu numara Türk Telekom mı ait
 • 08508501544Superonline numarası. Ama internet için tüm operatörlerin Ortak numarası gibiymiş gibi gösteriyorlar. Yani kısaca yersen devam eden sözleşmeni bile sana fesh ettirip yeni interneti kitliyorlar. Bunun için her türlü yalanı da söylüyorlar.
 • 08508509722ne indirim yapılması arkadaş itibar etmeyin lütfen bu numaralara adamlar dolandırıcı. büyük ihtimalle alttaki yorumun sahibi de dolandırıcı
 • 08508500375Bizi aracı tivi bu için...........