4442407 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara Dört yüz kırk dört - yirmi dört - sıfır yedi olarak okunur. 

4442407 numaralı sabit hat özel bir kurumun müşteri hizmetlerine atanmış olan servis numarasıdır. 

444 24 07 nolu hat en son  20.6.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 2 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 2 adet yorum yapılmıştır.

  • 5 ay önce

    Ulaştırma bakanlığı src sınav sonucu her suru

  • 7 ay önce

    Dikkat! Lütfen www.turkiye.gov.tr üzerinde kullandığınız e-Devlet Şifrenizi hiç bir üçüncü şahıs ya da kurumla paylaşmayınız, e-posta ya da iletişim formu ile göndermeyiniz. e-Devlet Kapısı çalışanları da dahil olmak üzere hiç kimse sizden kişisel bilgi istemez, şifrenizi sormaz. Sizden kişisel bilgilerinizi veya e-Devlet Şifrenizi telefon, e-posta vb. yollar ile isteyen kişilere karşı dikkatli olunuz, bilgilerinizi vermeyiniz. Dikkat! Lütfen www.turkiye.gov.tr üzerinde kullandığınız e-Devlet Şifrenizi hiç bir üçüncü şahıs ya da kurumla paylaşmayınız, e-posta ya da iletişim formu ile göndermeyiniz. e-Devlet Kapısı çalışanları da dahil olmak üzere hiç kimse sizden kişisel bilgi istemez, şifrenizi sormaz. Sizden kişisel bilgilerinizi veya e-Devlet Şifrenizi telefon, e-posta vb. yollar ile isteyen kişilere karşı dikkatli olunuz, bilgilerinizi vermeyiniz.

4442407 numarası ile ilgili bilgiler

4442407 telefon numarası ile ilgili yaşadıklarınızı paylaşın.

Ne amaçla aradığını, kime ait olduğunu, ne sıklıkla aradığını, ne vakit sizi aradığını... ! Her türlü detay bu noktada önemlidir! Benzer problemleri yaşayanlar ,sorunlarını paylaşarak sizlere yardımcı olabilmektedir.

Yapmış olduğunuz bu paylaşımlar sayesinde bu tür aramaları sonlandırabilirsiniz.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !