4443952 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

4443952 numaralı sabit hat özel bir kurumun müşteri hizmetlerine atanmış olan servis numarasıdır. 

444 3 952 nolu hat en son  11.1.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 10 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 9 adet yorum yapılmıştır.

 • 2 ay önce

  bize de bugün kombi tamiri için geldiler demirdöküm servisiyiz dediler nette araştırdım 150 tl lik anakarta 390 tl istediler tam 3 saat uğraştılar gittiler 10 dk sonra kombi aynı arızayı verdi aradım 3-4 sefer geri dönücez dediler gelen yok giden yok burdaki msj ları görünce uğraşırım sizle bırakmam işin sonunu para mühim değil amaç sizi bitirmek dedim tamam yarın gelicez dediler fatura istedim bakalım verecekler mi dört gözle bekliyorum valla geldiler geldiler yoksa tüketici hakları savcılık ana haber sosyal medya hepsini kullanırım pisim bu konuda eşim site çökertmeyide biliyor onlar açar siteyi biz çökertiriz pislik değil mi işte:)

 • 6 ay önce

  Bosch yetkili servisi misiniz diye sorduk evet dediler 15 liralık parçaya 530 lira aldılar. Sakın ha bildiğiniz dolandırıcı bunlar. Ne rapor bıraktılar ne bir şey bir ay sonra yine bozuldu arıyorum telefonu bir kere açtılar bir dahada açmadılar. Eşim sitede yazan adrese gitti birde ne görsün hurdacı çıktı adamlar bildiğiniz hurda işi yapıyorlar. Almanya da bu paraya iki tane makine alıyoruz biz.

 • 11 ay önce

  Herhangi bir beyaz eşyanın yetkili servisi değil. Kesinlikle uzak durun. Çok yüksek fiyat talep ediyorlar ve herhangi bir tamirat da yapmıyorlar. Üstelik evinizi de kırıp döküyorlar

 • 12 ay önce

  tam bir dolandırıcı lar uzak durun

 • 12 ay önce

  Kesinlikle uzak durun merkezleri yok sadece çağrı ile gelip insanları mağdur ediyorlar. Kombimi onarmak bir tarafa daha da bozarak gittiler .Kendilerini 2 gün bekledikten sonra yeni bir servis çağırmak zorunda kaldım . Verdiğimiz parada cabası oldu .İşlem sonunda muhatap bulamazsınız( çağrı merkezinde esra isimli bayandan başka).

 • 13 ay önce

  YETKİLİ YOK .SERVİSTEN UZAK BİLİNÇSİZ VE YETERSİZ FİRMA YERİ YURDUDA BELLİ DEĞİL.

 • 14 ay önce

  Bosh yetkili servisi gibi kendilerini tanıtıyorlar. Üç yıl garantisi olan kömbi için, bunların garantisi iki yıl diyip parça ücreti 790 lira eğer tamir istersenizde 490 lira diyen tokatçı dolandırıcı üç kağıtçı firmadır. Bu dolandırma işlemiine çanak tutan tüketici mahkeme ve heyetlerimizi alkışlıyorum. Firma özel bosh servisi diye kendini tanıtmıyor. Ana bacı soy sop mezardakilere varana kadar dualarımı kendilerinden eksik eylemiyorum. Olayı zamanında fark edip değişim yaptırtmadım gerçek servisi aradım şimdi garantim devam ediyormuş ücretsiz bir şekilde halledecekler . Böyle bir platform sunan nosorgulama.com sitesinede insanların bilinçlenmesine yardımcı oldukları için teşekkür ederim.

 • 14 ay önce

  Sakın bulasmayin kendilerini yetkili servis gibi gosteriyorlar alaka ları yok kombi bakım tamir yaptırdım bir aydır fatura peşinde kosuyorum . Uzak durun

 • 19 ay önce

  Bu numara SİEMENS EV ALETLERİ BEYAZ EŞYA KLİMA LCD BÖLGE TEKNİK SERVİSİ isimli firmaya aittir. Yetkili olmamalarına rağmen kendilerinin Siemens yetkili servisi olduklarını söylemektedirler. Değiştirdikleri parçalar için gerçek Siemens fiyatlarının ortalama iki katı fiyat talep ediyorlar. Değiştirdikleri parçalar için bir garanti verdiklerini söylüyorlar ancak, bir yıl içinde tekrar arızalanması durumunda yeniden değiştirmemek için bir şekilde olayı kullanıcı hatasına bağlayıp garantiyi işletmiyorlar. 444 3 952 numarayı arayacak olanlar dikkat etsinler.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları