4445545 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara Dört yüz kırk dört - elli beş - kırk beş olarak okunur. 

4445545 numaralı sabit hat özel bir kurumun müşteri hizmetlerine atanmış olan servis numarasıdır. 

444 5 545 nolu hat en son  8.3.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 2 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 2 adet yorum yapılmıştır.

  • 22 gün önce

    20 Şubat tarihinde yönlendirdiğiniz servis çamaşır makine tamiri için,yurtdışından parça getirmemiz için 100 TL kaparo istedi. Sorunumuzu çözemediler,kaporuyu iade edilmiyor çeşitli bahanelerle. Çağrı merkezini bir çok defa aradım.Müşteri temsilcileriniz en son kaydınız yok deyip işin içinden çıktılar. www.yemrekoc.com www.celalyurtcu.com #4445545 yolunu bulmuş.Yetkili servis gibi çalışıyor.Arçelik/Bosch/Beko/Siemens bölge servisi/Anadolu Bireysel Emeklilik adı altında faaliyet gösteren 4445545 numaralı teknik servis dolandırıcıdır yetkili servis değilKandırılıyoruz

  • 10 ay önce

    sizin dürüst olduğunuza inanmıyorum. nedeni acık ve net firma sahibinin adı soyadı ve adresiniz yok.broşür dağıtıcılarınız kimdirki binamızın içine daire kapımıza kadar gelip kapımının altında böcek girmemesi için koyduğum singeri kopartıp size ait olan broşürü evimin içine atıyor,daha öncede sizi 4445545 numaralı telefondan arayıp sizi uyarmıştım.binanın giriş kapısı altından atarsınız ihtiyacı olan bina sakinleri alır.olması gerekende budur. ben bu devirde allahtan başka kimseye güvenmem,2016 mayıs ayının 18 i 19 bağlayan gece evim soyuldu . ister istemez aklıma gelmiyorda değil aynı gün gene dediğim şekilde broşürünüz bırakılmış gündüz keşif gece soygunamı cıkıyorsunuz.3 günde bir aynı adreslere broşürmü bırakılırmış bıktırdınız iyice sizlere kim veriyor bu yetkiyi söyleyinde bizde bilelim.karakolda verdiğim beyanda da bu şikayetimide bildirdim.

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları