4446871 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

4446871 numaralı sabit hat özel bir kurumun müşteri hizmetlerine atanmış olan servis numarasıdır. 

444 6 871 nolu hat en son  31.1.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 13 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 10 adet yorum yapılmıştır.

 1  
 • 51 gün önce

  yetkili servisin yapamadığını 444 6 871 tel nolu kişiler geldi yaptılar.gayetde memnunumm

 • 4 ay önce

  BUZ DOLABIM ARIZALANDI.ÇAĞIRDIK TAMİR ETTİLER. AMA OLMADI.TEKRAR GELDİLER YİNE YAPAMADILAR.200 TL .VERDİK. TELEFON AÇTIM PARAYI GERİ İSTEDİM. TEKRAR SERVİS GÖNDERELİM DEDİLER.HAYIR PARAMI GERİ İSTİYORUM DEDİM.TELEFONU YÜZÜME KAPATTILAR.TEKRAR ARADIM ADRES İSTEDİM.BANA AKÇAY TEKNİK -GÜNEY YAN YOL CAD. NO:52 TUZLA DİYE BİR ADRES VERDİLER.SABİT TELEFONLARI DA YOKMUŞ.

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  sahtekar bu servis bulaşık makinemi aldılar bir haber yok sallayıp duruyorlar

 • Ekleyen: Ziyaretçi  -  7 ay önce

  antalyada bu servis tarafından dolandırıldım

 • 9 ay önce

  Biraz evvel iki ayrı bayan tarafından terbiyesizce cevapların verildiği sizi şikayet edeceğim denilince isim verilmeyen egonu mu tatmin edeceksin denilen İnternette Bosch servidi oldugunu iddia eden numara..

 • 14 ay önce

  ben de aradım bir türlü gelmediler iyi ki de gelmemişler sadece yarım günüme mal oldu.

 • 17 ay önce

  paranızı alıp tamir etmeden bıraktılar tekrar arayıncada bugün geliyoruz diyip yalan söylüyorlar resmen dolandırıldım

 • 17 ay önce

  arkadaşlar bu numara özel servis ve sahtekardır sakın aramayın benim makinamda parça değiştirdiler makina çalışmıyor 5 gündür de arıyoruz sürekli bugün gelecekler diyorlar gelmiyorlar en son aradığımda telefonda ki kız bana lan lı lun lu konuşup tehdit etti bilginize

 • 17 ay önce

  arçelik yetkili servisi olarak izmir de evimize geldiler.parça getirteceklerini söyleyerek hiçbirşey yapmadan 50 tl kaporayı aldılar.şimdi telofana çıkmıyorlar.hiçbir onarım yapmadan sözde arıza tespiti yaptılar.vesonuç yok.dikkat.internetten bulduğumuz numara ,meğer asıl arçelik yetkili servisi başka numaraymış.

 • 17 ay önce

  Özel servis olduğu iddiasında bir numara. Merkezleri güya İstanbul, biz Bursa'dan ulaştık bulaşık makinamızı 440 TL ya tamir ettiler, ancak problem olduğu gibi kaldı. Üstüne tesisatı hatalı bağladıkları için mutfağı su bastı. Tekrar çağırınca deterjanın üzerindeki üretim tarihinin son kullanma tarihi olduğunu makinanın o yüzden arıza verdiğini iddia ettiler. Sonra atölye şefini göndereceklerini söylediler. Tabi kimse gelmedi, tekrar arayınca kayıtlarında olmadığını söylediler. Uzun lafın kısası uzak durun.

 1  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları