4448174 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

4448174 numaralı sabit hat özel bir kurumun müşteri hizmetlerine atanmış olan servis numarasıdır. 

444 8 174 nolu hat en son  12.4.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 36 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 36 adet yorum yapılmıştır.

  2  
 • 20 ay önce

  Kimseye ulaşılamıyor buzdolabı kartının değişmesi gerek diye parayı aldılar kart değişti problem devam ediyor ilgili bir kişi bulamıyorum 1 aydır sıkıntı yaşıyoruz, hiç bir şekilde yardım istemeyin buradan iğrenç saygısız ve aptal bir sürü insan dolu

 • 20 ay önce

  Allahından bulsunlar buzdolabı kartı ıkı aydır gelmedi sıkayette bulunucaz

 • 21 ay önce

  Servis Plus istanbul adı altında Arçelik yetkili servis olduğunu iddia eden, ancak Arçelik kayıtlarında asla yer almayan ÇALIŞMA AHLAKINDAN YOKSUN bir firma. Açık adres paylaşmıyorlar. Telefonlar kayıt altında değil. Üstelik makinanıza sizin bilginiz dahilinde olmayan bir parça takıyorlar ve parça yüzünden makinanız su akıtmaya başlıyor. Ardından firmayı aradığınızda kapı duvar.

 • 21 ay önce

  Nedir bu insanların çektikleri yukarıdaki şikayete ben de katılıyorum.Kimi kime şikayet edeceksiniz.Amana buzdolabımızın alttan su akıtıyor diye bu tel çağrı merkezi aracılığı ile amana yetkili servisini gönderdiler.3 parça değişeceğini parçaların ücretinin bir kısmını almaları gerektiğini söylediler.Sözde servis parçaları getirmeden hafta sonu suyun buzdolabından gelmediğini dolabın arkasındaki su borusunda çatlak olduğunu kendimiz tesbit ettik.Ondan sonrası tam bir feleket bir defa teknisyen beyle görüşemiyorsunuz ,telefonunu açmıyor, mesajlara cevap vermiyor, çağrı merkezinde de kimsenin kimseden haberi yok.08.07.2015 de servise gelen bey halen yok ,bu arada sımens davulumbaz için kömür filtre siparişi de almıştı onuda getirmedi bu kadar tüketici mağduriyeti olamaz.Biz problemlerimizi ne zaman çözeriz bilemiyorum. Ama asla hiç bir çağrı servisi aracılığı ile yetkili servis aranmaması gerektiğini anladık.Malesef eskisi gibi yeri yurdu belli yetkili serviste yok hemen çağrı merkezlerine yönlendiriyorlar.

 • 21 ay önce

  12-7-2015 tarihinde aradığım Ariston tarafından yönlendirildiğim bir tamir servis numarasıymış,istanbul plus diye bir tamir servisinin çağrı merkezine aitmiş,fakat herhangi bir internet sitelerine rastlayamadım,buzdolabı tamir bakımı için geldiler buzdolabımın ana kart problemi olduğu söylendi ana kartı aldılar ,gerçi bu numara arandığında açılıyor, fakat telefona bakanların maalesef birbirlerinden haberi yok,servis anlayışından çok uzaktalar,henüz 7 gün oldu hala bana dönmediler,galiba bunun sonu savcılıkta bitecek.

 • 21 ay önce

  Merhaba ben mahmut tuncer lololo

  2  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA DETAY İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları