4448957 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

Bu numara Dört yüz kırk dört - seksen dokuz - elli yedi olarak okunur. 

4448957 numaralı sabit hat özel bir kurumun müşteri hizmetlerine atanmış olan servis numarasıdır. 

444 8 957 nolu hat en son  31.1.2017 tarihinde sorgulanmış, toplamda 6 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 4 adet yorum yapılmıştır.

 • 53 gün önce

  Merhaba Efendım; Ben Uzman Servis Yetkili ibrahim AKIN şikayetinizle ılgılı sızlere gerı dönüş yapmak ıstıyoruz. Yanlız burda hıcbırsey belırtılmemıs. Sorununuzu en kısa surede çözebılecegımıze ınanıyoruz. Sizin memnunıyetınız bizim önceliğimizdir.Lütfen kendınızı tanıtarak fırmamıza ulasırsanız sızı yardımcı olmak ısterız. İyi Günler Dileriz.

 • Ekleyen: Ekrem G  -  8 ay önce

  Dolandırıcı bı servis faiş fiyatlar verıyolar yaptırmayıncada surat larındakı ıfade degışıyor kesınlikle aramayın

   Kimin Numarası: 4448957

 • 58 gün önce

  Neyi Nasıl yapıyorlar peki ve size Nasıl yansıdı

 • 2 ay önce

  Bu servisin Allah belasını versin umarım burunlarından fitil fitil çıkar çamaşır makinamızın elektrik ileilgili sorunu varmış tek fazlı geliyormuş diye sıkmakta sorun yaşamışız servis çağıralım dedik yetkili servis diye yanlışlıkla aramış eşim geldiler saat değişecek dediler anlıyormuş gibi bizde inandık ne bilelim sahtekarlar günler geçti ses yok ben şikayetim var Com a yazdım sabah yetkili servis aradı sizin makinayı biz almamışız dedi yaptığımız hatayı o an farkettik makinayı işlem yapmadan geri getirin dedik kapora vermiştik 120 lira o da kalsın yeterki bişey yapmayın dedik makina eve geldi kapağı sökülmüş takmaya çalışmışlar kapanmıyor açılmıyor motordan tuhaf ses geliyo ustayı aradık Adı Özkan bence yalan bi yanlışlık var ben size kapak sipariş edeceğim dedi iki haftadır hergün geliyor Birgün kızı hasta başka gün Çırağın eline dolap düşüyor başka gün yollar kapalı ya dünya da bir tane doğru insan kalmamış eşim tek kelime etmedi kızmadı belki doğrudur herşeyin başı sağlık ama o kadar insanların ii niyetini kullanan insan artmış ki insan kime güveneceğini şaşırıyor mahkemeye başvuracağım bizi aptal yerine koydukları için her yere yazacağım yetkili servis dışında hiç kimseye güvenmeyin diye bu sahtekarlar başka tlf alırlar çok dikkat edin paranızı hatta sağlam makinalarını bozup değiştirip getiriyorlar

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları