4449405 nolu telefon hakkındaki bilgi ve yorumlar

4449405 numaralı sabit hat özel bir kurumun müşteri hizmetlerine atanmış olan servis numarasıdır. 

444 9 405 nolu hat en son  12.8.2016 tarihinde sorgulanmış, toplamda 53 kere görüntülenmiştir. Bu telefon ile ilgili 34 adet yorum yapılmıştır.

  2  
 • 13 ay önce

  Türk Telekom'dan arıyoruz diyorlar. 8 Mbit'e kadar sınırsız internet ve Tivibu kampanyası var, Haziran ayına kadar (Şubat ayındayız bu yorumu yazdığımda) 37 lira dedi. Ben zaten kullandığımı söyleyince, memnun musunuz diye sorup, kapattı. Benim tahminim firmalar için aracı call center hizmeti veren bir şirket olabilir. Büyük şirketler bunlara bir liste verip, "arayıp, şu metni okuyun, paket satın. İlgilenenleri belirleyip bize rapor edin" diyorlar. Bu firma da herkesi arayıp, o kampanyayı satmaya çalışıyor. Bu firma böylece para kazanıyor, hizmet alan şirket ise call center kurmadan, binlerce insanı aratıp, ürününü sattırmaya çalışıyor bu sayede. Ama insanların numaralarını onların izni olmadan böyle aracı kurumlara vermeleri kötü. Sonuçta bu şirket call center işi yapıyor. Bu sefer elindeki numara ve isimleri başka bir firmaya pazarlayabilir. "Elimde 200 bin kişinin adı, soyadı, telefonu vs. bilgileri var. İstediğin kampanyayı bu numaralara satabilirim. Şu kadar para isterim" diyebilir...

   Kimin Numarası: Türk Telekom

 • 13 ay önce

  Bu numaralari mahalle bakkali mi satiyor. Sorgulamada bulunamiyor buyuk bir sorumsuzluk kurumun once kendisini sorgulamasi gerekir.

 • 15 ay önce

  türktelekomdan arıyorum diyorlar

 • 15 ay önce

  kim bu kim bu numara. kim bu kim bu numara. kim bu kim bu numara.kim bu kim bu numara.kim bu kim bu numara

  2  

Eğer bu sayfada uygunsuz bir içerik mevcut ise linke tıklayınız.

Tel numarasını bildir

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYIN !

Benzer Telefon Numaraları